Ben je op zoek naar een bijzondere overnachting in Rotterdam? Dan hebben we een toffe tip voor je: The Usual, een gloednieuw designhotel aan de Westblaak, midden in het bruisende hart van de stad. Wat dit hotel echt uniek maakt? De Japanse pods waarin je kunt overnachten!

Wat zijn pods eigenlijk?
Pods zijn compacte slaapcabines, geïnspireerd op de populaire capsulehotels uit Japan. Ideaal voor solo-avonturiers, zakenreizigers met een volle agenda of vriendengroepen die op zoek zijn naar een unieke slaapplek. Bij The Usual noemen ze het zelf “travel light, sleep smart” – en daar is niks van gelogen.
De pods zijn verrassend comfortabel. Je kunt er rechtop in staan (ja, echt!), het ziet er strak en stijlvol uit, en de sfeer is heerlijk cosy. Je hebt keuze uit verschillende soorten pods:
- Twin Pods met twee aparte bedden
- Double Pods met een tweepersoonsmatras
- Squad Pods voor maximaal vier personen – perfect voor een vriendenweekend!
Luxe op een klein oppervlak
Laat je niet misleiden door het compacte formaat: de pods zijn van alle gemakken voorzien. Denk aan Auping-matrassen, duurzaam Yumeko-beddengoed en een minimalistisch, maar stijlvol interieur. De pods bevinden zich op een aparte, rustige gang op de tweede verdieping van het hotel.

Douches en toiletten deel je met de andere podgasten, maar dat voelt absoluut niet als kamperen. De sanitaire ruimtes zijn netjes, modern én voorzien van luxe verzorgingsproducten van Marie-Stella-Maris. En als kers op de taart krijg je bij je boeking een gratis croissant en kop koffie als ontbijt. Fijn wakker worden dus!
Een hotel met een hart
The Usual is meer dan alleen een slaapplek. Het hotel ademt sfeer en community. In de centrale lobby vind je The U Bar, waar je terechtkunt voor een drankje. Verder is er een gezellige game room, een co-working space voor digitale nomaden én een inspirerende Mind Gym met rustige sportlessen.



De gezamenlijke ruimtes voelen aan als een grote, gezellige huiskamer waar je makkelijk andere reizigers ontmoet of gewoon even tot rust komt. En dat voor een heel vriendelijk prijsje, zeker naar Rotterdamse maatstaven!
Kaartjes voor attracties en uitjes kopen doe je bij: