logo-liggend-wit-donkerblauw-kleinMenu

Test: Dr. Oetker Suprema pizza

Voor veel mensen is ‘eten’ bijna een noodzakelijk kwaad. Natuurlijk probeer je er het beste van te maken, maar gemak speelt toch een belangrijke rol. Maar waarom kun je niet allebei? Een makkelijke maaltijd die écht lekker is? Even een momentje genieten, even rustig zitten en al die smaken in je opnemen. Hoe vaak ga jij hier voor zitten?

Voel jij je schuldig over een avondje niets-doen? Dan ben je niet alleen

Veel Nederlanders plannen wekelijks minstens één avond me-time in, maar toch voelt 60% zich bezwaard om deze tijd voor zichzelf te nemen, vooral door sociale druk en de drang om productief te zijn. Dit terwijl me-time juist essentieel is voor stressvermindering, betere focus en een gezonde work-lifebalance, vooral voor jongvolwassenen, van wie 65,2% hier moeite mee heeft. Sociale verplichtingen en werk of studie vormen hierbij de grootste obstakels. Gelukkig wordt me-time vaak begripvol (53,8%) of zelfs aanmoedigend (11,4%) ontvangen. En wat eten we het liefst tijdens zo’n moment? Pizza! Maar liefst 4 op de 5 Nederlanders kiest hiervoor, en Dr. Oetker speelt hierop in met de nieuwe Suprema: een premium, Napolitaans-geïnspireerde pizza, perfect om zonder schuldgevoel van een ontspannen avond te genieten.

De perfecte me-time in een handomdraai

De ultieme me-time-avond draait voor velen om ontspanning en genieten van een moment helemaal voor jezelf. De populairste activiteit is op de bank ploffen met een favoriete serie of film, gevolgd door simpelweg niets doen met een warme kop thee. Ook wegdromen bij een goed boek staat hoog op de lijst. Comfort en rust zijn essentieel, waarbij sommigen kiezen voor self-care met een warm bad of een gezichtsmasker. Een opgeruimd huis en sfeervolle verlichting met kaarsen maken het plaatje compleet. Dus, even opruimen, kaarsjes aan en geniet van jouw ultieme me-time moment!

Dr. Oetker Suprema pizza

De naam van de pizza zegt het al: Suprema laat zich vertalen als ‘de hoogste’ of ‘de beste’. Volgens Dr. Oetker is deze pizza dus het hoogst haalbare onder de kant-en-klare pizza’s. En eerlijk gezegd zullen ze daar niet heel ver naast zitten. Het geheim van de pizza zit hem in de bodem, die een uniek 3-fasen fermentatieproces doorstaat. Dat proces duurt meer dan 24 uur, waardoor er spannende en rijke smaken ontstaan. Zie het als een soort zuurdesembodem – en ook de crunch komt daar goed mee overeen. De bodem wordt vooraf al gebakken en komt dus bruin-krokant uit de doos. Dat voorkomt dat de natte ingrediënten tijdens het afbakken in de oven in de bodem trekken en behoud je die krokante bite in zowel de bodem als de luchtige rand.

Deze pizza’s eet je niet even voor de buis, daar ga je voor zitten om al die smaken en texturen te proeven en te ervaren!

Luxe belegd

Als je zoveel moeite doet om die korst krokant en smaakvol te krijgen, is het natuurlijk zonde als je hem vervolgens belegt met een matige topping. Dat is bij de nieuwe Dr. Oetker Suprema pizza dan ook niet het geval. Ieder van de nieuwe varianten (Salame Romano, Cinque Formaggi en Calabrese & ‘Nduja Tipo) heeft een uitgesproken smaak die mooi aansluit op de smaak van de bodem, met een smaakvolle tomatenpassata als basis (volgens de info van Dr. Oetker gemaakt van zongerijpte tomaten uit de Italiaanse streek Emilia-Romagna). Iedere pizza kenmerkt zich niet alleen door die knapperige bodem, maar ook door een rijk smaakpalet. Deze pizza’s eet je niet even voor de buis, daar ga je voor zitten om al die smaken en texturen te proeven en te ervaren!

Wat is Nduja? Dat is een ‘smeerbare worst’. Je zou hem (heel kort door de bocht) kunnen zien als mix tussen filet americain en een smeerworst. De worst wordt gemaakt van gekruid varkensvlees, dat op smaak wordt gebracht met zout en rode pepers. Lekker spicy dus, maar ook boterzacht qua structuur. Hij laat zich dus prima combineren met de spianata calabrese, een soort pittige grove worst.


Recensie over Dr. Oetker Suprema

CooleSuggesties topper

Zo is er altijd een smaak die perfect past bij jouw ideale me-time-avond. Of je nu kiest voor één favoriet of ze allemaal probeert, met de Suprema pizza trakteer je jezelf op de ultieme restaurantervaring en maak je van jouw me-time een moment van pure verwennerij. De krokante bodem is smaakvol en heeft een heerlijke bite. Niet bros-krokant of hard, maar gewoon zoals versgebakken zuurdesem hoort te smaken. Doordat de bodem al is voorgebakken heeft hij een unieke kleur en soms een wat donkerdere smaak, waardoor de ingrediënten van de topping des te beter naar boven komen. Voor een kant-en-klare diepvriespizza heeft Dr. Oetker daarmee een indrukwekkend product op de markt gezet, waar jij echt even voor kunt gaan zitten om ervan te genieten.

Score: 9


Informatie

Dr. Oetker Suprema
Meer weten? Klik hier.
Adviesprijs: 5.39 euro.

Op zoek naar coole items voor in de keuken?

Geschreven door Dennis van Houts

Dennis, hoofdredacteur van CooleSuggesties.nl. Getrouwd, vader van twee zoons. Beetje nerdy, houdt van lekker eten en films kijken. Verslindt boeken bij het leven.