• Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
  • Home
  • Boeken
    • Info voor je boekbespreking
    • Allerlei
    • Kinderboeken
      • Kinderboeken met AVI
    • Young adult
    • Leesboeken voor volwassenen
    • Kookboeken
    • Management boeken
  • Business
    • Bloggen
    • Zelfstandig ondernemen
    • Management boeken
  • Entertainment
    • Dit is er nieuw op Netflix
    • Films
      • Actie
      • Animatie
      • Familie
      • Horror
      • Komedie
      • Speelfilm
      • Televisie
    • Games
    • Muziek
    • Speelgoed
    • Spellen
    • Er op uit
    • Uit-agenda
  • Eten & drinken
    • In de keuken
    • Eten en drinken
    • Recepten
    • Kookboeken
  • Lifestyle
    • Gadgets
    • Gezondheid
    • Kleding & verzorging
    • Huis
    • Tuin
    • Feest tips
      • De basis
        • Eten & drinken
        • Taarten & lekkernijen
        • Cadeautjes uitpakken
        • Versiering
      • Kinderfeestje thuis vieren
      • Feestdagen
        • Halloween
        • Kerst
        • Moederdag
        • Pasen
        • Sinterklaas
        • Vaderdag
        • Valentijnsdag
      • Thema’s
      • Traktaties
      • Uitnodigingen
  • Prijsvragen

CooleSuggesties

Reviews, nieuws en tips voor jongens en mannen

  • Email
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
Je bent hier: Home / Party tips - feestsuggesties / Feestdagen / Moederdag / Suggestie: Wallflower: plant aan de wand

Suggestie: Wallflower: plant aan de wand

Zondag 8 mei is het weer zover: Moederdag. De meeste moeders zijn gek op bloemen en planten. Vaak is alle beschikbare ruimte in het interieur al ingevuld of is er gewoonweg niet genoeg ruimte in huis voor nog meer groen. Nu is er echter een nieuwe trend: verticaal tuinieren in het interieur. Wallflower is een minituintje met echte kamerplanten aan de muur. Het schilderij met planten is eenvoudig op te hangen en is een natuurlijke sfeermaker en eyecatcher in één.

Slim systeem
De Wallflower is verkrijgbaar in verschillende maten (small, medium en large) en kleuren. Met de meegeleverde beugels is de lijst eenvoudig aan een wand te bevestigen of kan, net als een fotolijstje, worden neergezet op een dressoir. In de Wallflower is een slim plantengroeisysteem met waterreservoir verwerkt. Het enige dat je hoeft te doen, is regelmatig checken of het reservoir voldoende water bevat. Dat gaat zeer eenvoudig doordat een ingebouwde indicator aangeeft wanneer water nodig is. Het bijvullen met een gieter is eveneens eenvoudig doordat er aan de zijkant van de lijst een vulgat is voorzien.

Slaapkamergeluk
Wallflower is ideaal voor mensen met een klein interieur. Een muur met voldoende daglicht is gauw gevonden bijvoorbeeld in de woon- of werkkamer. Het schilderij is verkrijgbaar met meerdere plantencomposities. Voor de slaapkamer is er bijvoorbeeld een Wallflower met het plantje slaapkamergeluk (Soleirolia). Maar ook varens, klimop of kleurrijke Anthuriums behoren tot het assortiment. Bij het tuincentrum kun je zelfs op bestelling je eigen schilderij voor moeder laten samenstellen.

Wallflower
Prijs: vanaf € 49,95.

Meer informatie: www.wallflowerconcept.com

portret 4
Dit is een artikel van Dennis

Dennis, papablogger en hoofdredacteur van CooleSuggesties.nl. Getrouwd, vader van twee zoons. Beetje nerdy, houdt van lekker eten en films kijken. Verslindt boeken bij het leven. Naast dit blog is hij freelance schrijver met Tekstbureau de Letterkamer.


Categorie: Moederdag, Vaderdag Tags: Interieur

Lees Interacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Primaire Sidebar

Zoek op CooleSuggesties

Artikelen op thema

Kerst

Valentijnsdag

Onze topsuggesties

Maandoverzicht november

Agenda | Netflix | Bioscoop  |  Dvd

Maandoverzicht december

Agenda | Netflix | Bioscoop  |  Dvd

Onze laatste berichten

  • De stemmencast van de film Trolls World Tour
  • Boek recensie: Het hart van de tijger, Jeroen van Unen
  • Vier kerst in stijl
  • Agenda: Rotterdam IJsvrij Festival: cool en muzikaal programma deze winter
  • Boek recensie: Pizzamaffia slaat door, Khalid Boudou
  • Win vrijkaartjes voor de film De Beroemde bereninvasie van Sicilië
  • Win de DVD of Blu-ray van Once upon a time in… Hollywood
  • Winactie + recensie: Winter doeboek van Denksport junior

Meer zoals dit

  1. Jumbo geeft extra aandacht aan water drinken tijdens het Koningsontbijt
  2. Vaderdag suggestie: een stoer overhemd!

Nieuwsbrief ontvangen?

* Verplicht veld

CooleSuggesties gebruikt de gegevens op dit formulier om je onze wekelijkse nieuwsbrief te kunnen sturen. De gegevens worden enkel voor het verzenden van de nieuwsbrief gebruikt.

Footer

Samenwerken

Heb jij een leuk product of coole dienst voor jongens of mannen? Kijk dan op onze contactpagina voor alle mogelijkheden.

Winacties en privacy

Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor deelname aan onze prijsvragen en ons cookiebeleid.