• Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
  • Home
  • Boeken
    • Info voor je boekbespreking
    • Allerlei
      • Creatief
      • Educatief kinderen
      • Informatief volwassenen
      • Management boeken
      • Stripboeken
    • Kinderboeken
      • Prentenboeken
      • Kinderboeken met AVI
    • Young adult
    • Leesboeken voor volwassenen
    • Kookboeken
  • Business
    • Bloggen
    • Zelfstandig ondernemen
    • Management boeken
  • Entertainment
    • Films
      • Netflix, Prime Video, Disney+ en TV
      • Actie
      • Animatie
      • Horror
      • Komedie
      • Speelfilm
    • Games
    • Muziek
    • Speelgoed
      • Creatief
    • Spellen
    • Er op uit
    • Uit-agenda
  • Eten & drinken
    • In de keuken
    • Eten en drinken
    • Recepten
    • Kookboeken
  • Lifestyle
    • Gadgets
    • Gezondheid
    • Kleding & verzorging
    • Huis
    • Tuin
  • Feest
    • Halloween
    • Kerstmis
    • Moederdag
    • Pasen
    • Sinterklaas
    • Vaderdag
    • Valentijnsdag
    • Verjaardag
  • Prijsvragen
logo coolesuggesties liggend banner

CooleSuggesties

Stoere reviews, nieuws en tips

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest
  • Mail

Recensie: Sandberg bluetooth shower speaker

16 januari 2015Gadgetsbluetooth, Interieur, Muziek, speaker

sandberg bluetooth shower speaker’s Ochtends wakker worden met een muziekje is heerlijk! Veel makkelijker om mee te zingen dan dat je zelf je liedje moet zingen. En je omgeving weet tenminste wélk liedje je zingt. Er is alleen een nadeel. Als je in de douche staat moet de radio zo hard – dat vinden je buren vast niet fijn. Sandberg komt nu met de “Sandberg Bluetooth Shower-luidspreker”. Dit is een op maat gemaakte, IPx4 gecertificeerde, luidspreker. Dit betekent dat hij aan alle kanten bestand is tegen waterspetters. De luidspreker maakt draadloos een verbinding met je smartphone via Bluetooth. Vanuit die verbinding kun je niet alleen naar muziek luisteren, maar ook je smartphone bedienen. Zelfs bellen is mogelijk, dankzij het ingebouwde microfoontje. Dankzij de grote zuignap op de achterkant van de speaker kun je hem makkelijk in de douche bevestigen. Let wel: hang hem niet te laat. De speaker is IPx4 gecertificeerd, het is geen duikbootspeaker! Je laadt de speaker op met een meegeleverde micro-USB kabel. Een volle accu is goed voor 6 uur afspeeltijd. Dat zijn heel veel douchebeurten, zeker als je rekening houdt met de geadviseerde 7 minuten douchetijd. Het geluid van de speaker is acceptabel. De speaker heeft een redelijk vol geluid, dat zeker in de badkamer goed tot zijn recht komt. De afwerking is niet briljant, met name het rubber afdichtingsklepje voor de USB-kabel is wat dun en moet je voorzichtig afdichten. Ook de rubber beschermring om de speaker heen ziet er niet erg mooi en glad uit, hoewel hij wel gewoon goed dienst doet. De enige waarschuwing die ik kan geven: zorg voor een opvangnetje voor de speaker. De suignap is groot, maar had in mijn douche niet heel veen zuigkracht. Genoeg voor een paar minuten (maak de zuignap even vochtig voor een betere houvast!) maar daarna zat hij toch al redelijk los. Het sperekt voor zich dat de zuignap op een gladde tegel beter kleeft dan op een iets geruwde variant. Daarnaast kun je de speaker natuurlijk ook gebruiken als je niet onder de douche staat!

Waar kunt u hem kopen?

Sandberg Bluetooth Shower-luidspreker is vanaf nu verkrijgbaar in winkels en online. U kunt hem online kopen op www.sandberg.it, waar u ook de dichtstbijzijnde dealer kunt vinden.


Op zoek naar coole gadgets?

BOL.com
Amazon.nl
CoolBlue
Mediamarkt
Tink.nl

Deel dit bericht op social media:

  • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op Tumblr te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)

Over Rianne

Rianne, moeder van twee pubers, part-time werkzaam als SEO-specialist bij een webdesignbureau en ontzettend actief op CooleSuggesties.nl! Ze houdt van gezellige dingen doen met het gezin, uitstapjes ondernemen, lezen, een goede latte en van films kijken.

Lees Interacties

Wat zijn jouw ervaringen? Reactie annuleren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Primaire Sidebar

Onze topsuggesties

CooleSuggesties Topper

ONZE LAATSTE BERICHTEN

Familie Bridgerton

Bridgerton seizoen 3 komt eraan!

nope filmposter

Win vrijkaarten voor de horrorfilm Nope

The Bad Guys dvd

Win The Bad Guys / De Foute Jongens op dvd

noerden waterfles 4

Winactie + recensie: Liz slimme waterfles met uv-filter

apple airtag 1

Waarom je een Apple Airtag moet hebben

de club van sinterklaas en de clubpieten

Britt Dekker, Lavezzi Rutjes en Nathan Rutjes in nieuwe bioscoopfilm De Club van Sinterklaas

Footer

Samenwerken

Heb jij een leuk product of coole dienst voor jongens of mannen? Kijk dan op onze contactpagina voor alle mogelijkheden.

Winacties en privacy

Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor deelname aan onze prijsvragen en ons cookiebeleid.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Wil jij op de hoogte gehouden worden van onze reviews, artikelen en winacties? Meld je dan hier aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief!