• Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
  • Home
  • Boeken
    • Info voor je boekbespreking
    • Allerlei
      • Creatief
      • Educatief kinderen
      • Informatief volwassenen
      • Management boeken
      • Stripboeken
    • Kinderboeken
      • Prentenboeken
    • Young adult
    • Leesboeken voor volwassenen
    • Kookboeken
  • Business
    • Bloggen
    • Zelfstandig ondernemen
    • Management boeken
  • Entertainment
    • Films en series
      • Netflix, Prime Video, Disney+ en TV
      • Actie
      • Animatie
      • Horror
      • Komedie
      • Speelfilm
    • Games
    • Muziek
    • Speelgoed
      • Creatief
    • Spellen
    • Er op uit
    • Uit-agenda
  • Eten & drinken
    • In de keuken
    • Eten en drinken
    • Recepten
    • Kookboeken
  • Lifestyle
    • Gadgets
    • Gezondheid
    • Kleding & verzorging
    • Huis
    • Tuin
  • Feest
    • Halloween
    • Kerstmis
    • Moederdag
    • Pasen
    • Sinterklaas
    • Vaderdag
    • Valentijnsdag
    • Verjaardag
  • Prijsvragen
logo coolesuggesties liggend banner

CooleSuggesties

Stoere reviews, nieuws en tips

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest
  • Mail

Film recensie: Rampage – Big meets bigger

13 september 2018Actieapen, Monsters, vechten

In 1986 kwam er een computerspel op de markt dat even anders was dan andere games. Nu was je een keer niet de stoere krachtpatser die het kwaad moest weerstaan, maar juist een gigantisch monster dat zichzelf moet verdedigen tegen de militaire machten. Daarbij kon je kiezen uit de gorilla George, de wolf Ralph of de krokodil-achtige Lizzie. Lekker gebouwen slopen, mensen opeten… het zag er niet bepaald indrukwekkend of eng uit (zo ver was de techniek nog niet), maar leuk was het wel! Uren heb ik gespendeerd aan het slopen van gebouwen en het pesten van mensen.

Rampage verfilmd

Warner Bros heeft het op zich genomen in dat computerspel om te vormen tot een enorme spektakelfilm. Het resultaat? Rampage – Big meets bigger. Met – onder het mom ‘big meets bigger’ spierbundel Dwayne Johnson in de hoofdrol. Hij speelt de zachtaardige Davis. Nou ja – zachtaardig voor dieren dan. Met mensen heeft hij niet zo veel op. Davis heeft zich ontwikkeld als primatoloog en traint in de San Diego Zoo een kudde primaten, met de alboni-gorilla George als zijn grote vriend.

Ruimte-experiment

De film begint echter wat luguber. Je kijkt even mee in een ruimtestation, waar de lijken wat ronddobberen. Slechts 1 vrouw leeft er nog. Oh ja, en er schijnt een gigantische rat rond te kruipen, die al die doden op zijn geweten heeft. Het experiment blijkt geslaagd: een eenvoudige rat is uitgegroeid tot een snelle, sterke en gigantisch gegroeide agressieveling. De vrouw ontsnapt uit het ruimtestation, maar niet zonder dat de rat zijn klauwen in het glaswerk heeft gezet. Daardoor ontploft de shuttle en vliegen samples van het gas waarmee de rat is gemuteerd in de atmosfeer. De modules komen op verschillende plekken neer, waar ze dieren muteren… het begin van de gigantische en agressieve dieren is geboren!

Spannend gevecht

In tegenstelling tot het computerspel draait het nu echter niet om het behoud van de monsters, maar juist om het vernietigen of verslaan ervan! Direct duiken verschillende partijen op de monsters, van het leger tot de FBI, maar ook het bedrijf dat het chemische goedje heeft ontwikkeld wil graag de monsters in handen krijgen. Rampage – Big meets bigger is dan ook een race tegen de klok. Wie zal de beesten het eerst in handen krijgen. En lukt dat eigenlijk wel? Ze zijn zo immens sterk en groot… probeer die maar eens op te sluiten in een kooitje!

Ga direct naar Rampage – Big meets bigger op BOL.com.

Films koop je online bij:

BOL.com
Bookspot
Mediamarkt
Amazon.nl

Informatie

Rampage – Big meets bigger, Warner Bros
Tijdsduur: 98 minuten, actie. Leeftijd: vanaf 12 jaar.

Over Dennis van Houts

Dennis, papablogger en hoofdredacteur van CooleSuggesties.nl. Getrouwd, vader van twee zoons. Beetje nerdy, houdt van lekker eten en films kijken. Verslindt boeken bij het leven. Naast dit blog is hij freelance schrijver met Tekstbureau de Letterkamer.

Lees Interacties

Laat een reactie achter Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Primaire Sidebar

Onze prijsvragen

Win weekendkaarten: Heroes Made in Asia

Win vrijkaarten en goodies van de film John Wick 4

Win vrijkaarten en goodies voor de film 65

Win vrijkaarten + goodies voor Shazam! Fury of the Gods

Win goodies met de superheldenserie voor jonge kijkers: Batwheels

Onze topsuggesties

Alle CooleSuggesties Toppers op een rij

ONZE LAATSTE BERICHTEN

The Little Mermaid poster

Binnenkort in de bioscoop: The Little Mermaid

destiny 2 lightfall

Game review: Destiny 2: Lightfall

dead ringers 2

Trailer: Dead Ringers

google analytics vindbaarheid website

Zo wordt jouw bedrijf online beter vindbaar

armageddon time packshot

Film recensie: Armageddon Time

deuren modern open

Waarom kunststof deuren een goed idee zijn

Footer

Samenwerken

Heb jij een leuk product of coole dienst voor jongens of mannen? Kijk dan op onze contactpagina voor alle mogelijkheden.

Disclaimers

Klik hier voor meer informatie over:
Voorwaarden voor deelname aan onze prijsvragen
Privacy en cookiebeleid
Copyright en disclaimer

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Wil jij op de hoogte gehouden worden van onze reviews, artikelen en winacties? Meld je dan hier aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief!