• Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
  • Home
  • Boeken
    • Info voor je boekbespreking
    • Allerlei
      • Creatief
      • Educatief kinderen
      • Informatief volwassenen
      • Management boeken
      • Stripboeken
    • Kinderboeken
      • Prentenboeken
      • Kinderboeken met AVI
    • Young adult
    • Leesboeken voor volwassenen
    • Kookboeken
  • Business
    • Bloggen
    • Zelfstandig ondernemen
    • Management boeken
  • Entertainment
    • Films
      • Netflix, Prime Video, Disney+ en TV
      • Actie
      • Animatie
      • Horror
      • Komedie
      • Speelfilm
    • Games
    • Muziek
    • Speelgoed
      • Creatief
    • Spellen
    • Er op uit
    • Uit-agenda
  • Eten & drinken
    • In de keuken
    • Eten en drinken
    • Recepten
    • Kookboeken
  • Lifestyle
    • Gadgets
    • Gezondheid
    • Kleding & verzorging
    • Huis
    • Tuin
  • Feest
    • Halloween
    • Kerstmis
    • Moederdag
    • Pasen
    • Sinterklaas
    • Vaderdag
    • Valentijnsdag
    • Verjaardag
  • Prijsvragen
logo coolesuggesties liggend banner

CooleSuggesties

Stoere reviews, nieuws en tips

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest
  • Mail

Boek recensie: Kapitein onderbroek en de wedgiewraak – Dav Pilkey

4 juni 2020Kinderboekenbasisschool, boekbespreking, Humor, schurken, superhelden, vloggen, water

Kapitein Onderbroek en de Wedgiedraak Dav Pilkey

Misschien ken je de film van Kapitein Onderbroek wel? Nou, dit is een van de boeken over Kapitein Onderbroek. In het boek Kapitein onderbroek en de wedgiewraak, gebeuren allerlei leuke dingen. Bijvoorbeeld dat Kapitein onderbroek ineens een nieuwe superkracht blijkt te hebben. En dat de juf van Harold en Sjors met pensioen gaat. Maar dan toch ineens iets anders gaat doen… Dus, dit boek zit vol met leuke elementen. Maar goed, even over die juf, mevrouw Ribbel. Nou vraag je je vast af: “Wat is dat nou, met die juf? Wat heeft zij te maken met dit boek?”. Nou, dat is dus een heel erg gemene juf. Sjors en Harold maken een striptekening voor haar. Daarin wordt zij nog gemener, en wordt ze een superschurk.

De verandering

Sjors en Harold hebben ook wat grappen bedacht voor op de pensioen dag van de juf. Ze gingen de letters op het bord wisselen en ze lieten meneer Krups een kaart ondertekenen waar ze zelf nog iets op zouden schrijven. En uiteindelijk kwam er een bruiloft van meneer Krups en mevrouw Ribbel (hun juf). Maar die bruiloft, die liep een klein beetje uit de hand… . In plaats van een leuke, gezellige bruiloft, was er een agressieve juf, die twee zielige jongens achterna zat. En die twee zielige jongens, dat waren Sjors en Harold. Toen ze zich verstopten achter een pilaar,  gooide juf Ribbel die ernaast om. De pilaar kwam op de hapjestafel terecht, waardoor het eten de lucht in werd gelanceerd. De sateetjes suisden af op de zesde groepers, en de kroketjes vlogen richting de kleuters. 

De hypnose

Na de bruiloft gingen Sjors en Harold mevrouw Ribbel hypnotiseren, omdat ze besloot toch nog les te geven. Dit hypnotiseren deden ze via een hypnosering. Maar het was toen nog niet bekend dat de hypnosering bij vrouwen een omgekeerde werking heeft. Dus als ze hadden gezegd dat ze absoluut geen superschurk moest worden, was ze het dus wel geworden. Nou, drie keer raden wat ze hebben gezegd… 

Ga direct naar Kapitein Onderbroek en de Wedgiedraak op BOL.com.


Recensie over Kapitein Onderbroek en de Wedgiedraak

Het boek Kapitein Onderbroek en de wedgiedraak is een leuk boek en het zit vol met humor. De twee hoofdpersonen Sjors en Harold halen de hele tijd goede grappen uit, hier heb ik erg om kunnen lachen. Wat ik nog het leukste vond aan dit boek, was dat Sjors en Harold een strip gingen maken, en dat ik die dan ook te zien kreeg. De plaatjes in het boek zien er ook erg mooi uit en ondersteunen de tekst.

Score: 8


Informatie

Kapitein Onderbroek en de wedgiedraak, Dav Pilkey
Illustrator: nvt
Uitgever: De Fontein, Jeugd, 176 pagina’s, hardcover.
Vanaf: 8 jaar. ISBN: 9789026151118. Prijs: 15 euro.

Boeken koop je bij je plaatselijke boekhandel.
Online bestellen kan onder andere op:

BOL.com
Amazon.nl
Bruna
Managementboek.nl
Bookspot

Deel dit bericht op social media:

  • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op Tumblr te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)

Over Bram

Bram is 13 jaar oud en gaat naar het derde jaar van het Gymnasium. Hij is een echte grappenmaker, leest ontzettend graag (en veel) en speelt vooral graag spelletjes. Niet alleen games, maar ook bordspellen en kaartspellen. Daarnaast bakt hij graag: zie daarvoor de Instagrampagina van De Kleine Koekenbakker!

Lees Interacties

Wat zijn jouw ervaringen? Reactie annuleren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Primaire Sidebar

Onze topsuggesties

CooleSuggesties Topper

ONZE LAATSTE BERICHTEN

Pokemon TCG Sword Shield Lost Origin Elite Trainer Box

Gloednieuwe Pokemon Trading Card Game uitbreiding: Lost Origin

1 Free Man 2022

Agenda: Free Man Festival

dlink gaming switch review

Gadget review: D-Link ethernet switch DMS-106XT

vegetarische barbecue

Vegeratische BBQ: ga jij ook voor plantaardig?

Mus en kapitein Kwaadbaard 2 Koers naar de Kraken

Boek recensie: Mus en Kapitein Kwaadbaard en de koers naar de Kraken

witte tanden glimlach vrolijk

Zo krijg je perfect witte tanden

Footer

Samenwerken

Heb jij een leuk product of coole dienst voor jongens of mannen? Kijk dan op onze contactpagina voor alle mogelijkheden.

Winacties en privacy

Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor deelname aan onze prijsvragen en ons cookiebeleid.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Wil jij op de hoogte gehouden worden van onze reviews, artikelen en winacties? Meld je dan hier aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief!